CMR05E560JODR datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR05E560JODR
  • Производитель
    Mallory Sonalert Products
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR05E560JODR Product Category: Mica Capacitors Capacitance: 56 pF Tolerance: 5 % Voltage Rating: 500 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Temperature Coefficient: - 20 PPM / C, + 100 PPM / C Termination Style: Radial Product: Mica High-Reliability Dipped Capacitors Case Height: 9.1 mm Case Length: 11.4 mm Case Width: 4.3 mm Dimensions: 4.3 mm L x 11.4 mm W x 9.1 mm H Lead Spacing: 5.7 mm Series: CMR05